| Înlocuitor fiabil al bateriei originale |
| Garanție de capacitate pentru 12 luni |
| Durată de viață de până la 1200 de cicluri |
| Fără efect de memorie |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 9.04. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 9.04. ajunge la dvs. |
Aceasta este o înlocuire completă și de înaltă calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți încărca bateria cu un încărcător original sau compatibil conceput
pentru dispozitivul dumneavoastră.
Aceasta este o înlocuire completă și de înaltă calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți încărca bateria cu un încărcător original sau compatibil conceput
pentru dispozitivul dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție de 12 luni pentru pierderea capacității acestei baterii.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Samsung:
Bateria este echivalentă cu următoarele baterii originale

| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Telefoane mobile și smartphone-uri |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 950 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 3,7 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 54 mm |
| Dimensiune lățime | 36 mm |
| Dimensiune adâncime | 5 mm |
Bună ziua Vladimir,
Vă mulțumim din nou pentru achiziția dvs. de la Sunnysoft. Ne vom bucura dacă ne veți vizita data viitoare și dacă veți recomanda serviciile Sunnysoft prietenilor dumneavoastră.