Mașină, moto
Suporturi
Electronice, audio, video
Autodiagnosticarea OBD
Stații de încărcare și cabluri pentru vehicule ele
Stații meteo și termometre
toate din categoria Gospodărie și apartament
Tablete
Rucsacuri, genți, portofele și carcase pentru
Imprimare 3D
Surse de energie și de rezervă
Prelungitoare și dispozitive de protecție la supra
Imprimante și scanere
Proiectoare și accesorii
Servicii si servicii
toate din categoria Electronice și accesorii
Cântare inteligente
toate din categoria Sănătate și îngrijire corporală
Pentru copii și joacă
Sunny Blaster
Lămpi proiector cer înstelat
Controlere de joc
Modele RC
Jucării după tip
Toate jucăriile
toate din categoria Pentru copii și joacă
Cel mai scump
Telemetru laser Mileseey S50, fascicul verde, 120 m
5,0
4×
Telemetru laser cu afișaj LCD clar, distanță max. 120 m, măsoară suprafața, volumul, oprire automată, grad de protecție IP54, memorie pentru 20 de măsurători
În stoc 1 buc
511,90 lei
Adaugă în coș
Baterie pentru Deerma, Dem-Vc80 și Dem-Vc80 Pro, Li-Ion, 2600 mAh
Baterie pentru aspirator vertical Deerma Dem-Vc80 și Dem-Vc80 Pro, tip: Li-Ion, capacitate: 2600 mAh, producător: Cameron Sino Technology
În stoc 1 buc
511,90 lei
Adaugă în coș
Suport Brodit pentru Samsung Galaxy Tab S9 FE (SM-X51x), cu încărcare ascunsă
Stoc epuizat
Brodit suport pentru Zebra TC501, cu husă Rugged Boot, cu încărcare de la brichetă (CL)
Stoc epuizat
Suport Brodit pentru Zebra TC501, fără carcasă Rugged Boot, cu încărcare de la bricolă
Stoc epuizat
ThermoPro TP-962 dual TempSpike
Termometru de bucătărie wireless, design tip Meater, 2× sondă, conexiune Bluetooth 5.2, rază de acțiune de până la 150 de metri, conexiune prin aplicație, doi senzori de temperatură, IP 67
În stoc 5+ buc
512,90 lei
Adaugă în coș
-11%
Baterie pentru DJI Mavic 2 Pro/Mavic 2 Zoom, 3600mAh, Li-Pol
4,0
4×
Baterie pentru drone DJI Mavic 2 Pro/Mavic 2 Zoom, capacitate 3600mAh, Li-Pol, producător: Cameron Sino Technology
În stoc 5+ buc
576,63 lei
512,90 lei
Adaugă în coș
-11%
Baterie pentru Bosch EasyRotak 36-550, UniversalRotak 36-56 și altele, 3000 mAh, Li-Ion
Baterie pentru echipamente de grădinărit cu acumulator Bosch EasyRotak 36–550, UniversalRotak 36–56 și altele, capacitate 3000 mAh, Li-Ion, producător Cameron Sino Technology
În stoc 5 buc
576,63 lei
512,90 lei
Adaugă în coș
Set lumină inelară Neewer pentru smartphone
Lumină circulară de 18", 240 LED-uri, 55 W, CRI 95, 5600 K, reglare intensitate 0–100 %, trepied 155 cm, suport pentru telefon și DSLR, filtre albe/portocalii
Precomandă
513,90 lei
Precomandă
70MAI CAMERĂ DE BORD A410
Cameră de bord frontală cu rezoluție maximă 2560×1440, multe caracteristici, cum ar fi înregistrarea în buclă, senzor G, afișaj, meniu în limba cehă, unghi de vizualizare de 125°
În stoc 5 buc
513,90 lei
Adaugă în coș
XPPen Deco PRO S
Tabletă grafică, suprafață activă 231×130 mm, 8192 niveluri de presiune, rezoluție 5080lpi, 8 butoane programabile, 2 selectoare rotative, suport pentru înclinare 60°
În stoc 5 buc
518,90 lei
Adaugă în coș
-10%
Dreo umidificator HHM013S
Umidificator – rezervor de 6 l, ceață caldă și rece, control vocal și prin aplicație, funcționare ultra silențioasă 28 dB, mod automat, umplere de sus, tavă pentru arome, până la 45 h
În stoc 5 buc
576,63 lei
518,90 lei
Adaugă în coș
-10%
Dreo Macro purificator de aer AP605S
Purificator de aer inteligent, ieșire 202 m³/h, acoperire 82 m², filtrare HEPA în 3 etape, nivel de zgomot 22 dB, control prin aplicație, monitorizare în timp real a calității aerului
În stoc 5 buc
576,63 lei
518,90 lei
Adaugă în coș
Suport Brodit pentru Zebra TC58, TC53 și altele, cu carcasă, cablu USB-C
Stoc epuizat
Suport Brodit Apple iPhone 14/13/12/11 Pro Max/Xs Max/14/8/7/6s Plus cu husă, cu arc, CL/USB
5,0
1×
Stoc epuizat
Brodit suport auto pentru Motorola GP 320, cu încărcare de la brichetă
Stoc epuizat
Brodit suport auto pentru Apple iPhone Xs/X cu husă, cu încărcare de la brichetă/USB
Suport pentru telefonul mobil Apple iPhone X în husă subțire sau din piele cu alimentare de la bricheta auto sau prin USB.
Stoc epuizat
Brodit suport pentru iPhone 14/14 Pro/13/13 Pro/12/12 Pro/11/XR, în carcasă, cu arc, încărcare de la CL/USB
Stoc epuizat
70mai Smart Dash Cam Pro Plus+ A500S
4,4
11×
Preț promoțional
Cameră auto, ecran color, rezoluție video 1944p QHD, unghi de vizualizare: 140°, slot pentru card MicroSD, posibilitate de conectare a camerei spate 70mai RC06
În stoc 2 buc
526,90 lei
Adaugă în coș
Suport Brodit pentru tabletă reglabil, fără încărcare, lățime 140-195, grosime max 30 mm
5,0