| Sistem de operare | A 2.x |
|---|---|
| Diagonala ecranului | 3,2 " |
| Memorie internă | 0,5 GB |
| Memorie de operare | 0,5 GB |
| Rezoluția ecranului | 480x320 HVGA |
| Slot pentru card de memorie | Da |
| Suportă Dual SIM | Nu |
| Tastatura cu butoane | nu |
| Rezistență crescută a telefonului | Nu |
| Structura șasiului | plastic |
| Culoare | roz |
| Tehnologia ecranului | LCD |
| Capacitate baterie | 1230 mAh |
| Timp de așteptare | 360 ore |
| Greutate | 104 g |
| Dimensiune înălțime | 101 mm |
| Dimensiune lățime | 59 mm |
| Dimensiune adâncime | 12,4 mm |
| GPS pentru navigație | Da |
| Conector de sistem | microUSB |
| Jack audio de 3,5 mm | Da |
| NFC | Nu |
| Este universal. | Nu |
|---|---|
| Sursa de alimentare a suportului | alimentare USB, sursă de alimentare 230V |