| Siguranță din față și din spate |
| Detalii 4K chiar și noaptea |
| Traseu GPS mereu sub control |
| D2save protejează înregistrările cheie |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 30.04. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 30.04. ajunge la dvs. |
Cameră auto duală, modul GPS integrat, ecran de 2,3 inchi, aplicație pentru smartphone-uri, suport pentru carduri microSD, tehnologie D2save, WiFi
Achiziționați camera auto performantă DDPAI Z50 GPS DUAL și obțineți
siguranță la fiecare călătorie. Această cameră video de înaltă calitate
oferă înregistrări la o calitate excelentă a imaginii. Acest lucru este
valabil și pentru înregistrările realizate în condiții de lumină slabă.
Camera utilizează senzorul SONY IMX415 și cea mai modernă tehnologie
de imagine Realcube, care oferă detalii bogate și culori naturale.
Z50 este echipată cu două camere – o cameră frontală
cu rezoluție 4K și o cameră spate care înregistrează
video la rezoluție 1080p. Ambele camere acoperă un câmp
vizual larg – față 140°, spate 125° și oferă o vedere
extinsă asupra a ceea ce se întâmplă în jurul vehiculului dumneavoastră.
În plus, camera din spate se rotește la 360°, ceea ce
permite o amplasare flexibilă.
Pentru păstrarea în siguranță a înregistrărilor, camera este echipată
cu tehnologia D2save, care, în cazul unei defecțiuni a cardului microSD, salvează automat datele în memoria suplimentară
NAND flash, fără pierderi de informații. Înregistrările
sunt apoi transferate înapoi pe microSD de îndată ce scrierea poate fi
reluată. Camera suportă carduri cu o capacitate maximă de
128 GB și permite înregistrarea în buclă.
Z50 dispune, de asemenea, de un condensator avansat, care asigură
funcționarea sa fiabilă la temperaturi de la –15 °C până la
70 °C și permite înregistrarea ultimelor 3 –
4 secunde, chiar și atunci când dispozitivul este oprit. Pentru
protecția maximă a vehiculului, este disponibil un mod de parcare care
monitorizează împrejurimile mașinii chiar și atunci când
aceasta este parcată. Pentru utilizarea acestui mod, este necesară
achiziționarea unui adaptor de alimentare special.
Datorită modulului GPS încorporat, obțineți date precise
despre viteză, traseu și poziția vehiculului. Toate aceste informații pot fi
vizualizate cu ușurință pe ecranul clar de 2,3 inchi al
camerei, care poate fi reglat într-un interval larg pentru un unghi de
vizualizare optim. Camera Z50 suportă, de asemenea, aplicația
DDPAI pentru smartphone-uri, unde puteți edita videoclipurile
înregistrate, adăuga efecte, filtre sau partaja înregistrările cu
prietenii.
Caracteristici:
Parametri tehnici:
| Ecran | |
| Diagonala ecranului | 2,3 " |
|---|---|
| Rezoluția camerei | 5 Mpx |
| Unghiul de vizualizare | 140 ° |
| Memorie | |
| Slot pentru card de memorie | Da |
| Alimentare și baterie | |
| Deschiderea obiectivului | f/1.8 |
| Design, material și culoare | |
| Rezoluția maximă acceptată | 3840px |
| Tip | Camere duble |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 31 mm |
| Dimensiune lățime | 62 mm |
| Dimensiune adâncime | 82 mm |
| Altele | |
| Alte caracteristici (camere de bord) | GPS, Mod parcare 24 de ore |