| Protejează căștile împotriva șocurilor |
| Carcasa durabilă din EVA oferă siguranță |
| Căptușeala moale previne zgârieturile |
| Fermoar și plasă pentru organizare |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 9.04. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 9.04. ajunge la dvs. |
Husă universală pentru căști KZ, material rigid, închidere cu fermoar, dimensiune 75×75×30 mm
Husa de protecție rigidă asigură că căștile dumneavoastră KZ
vor fi întotdeauna protejate și depozitate în siguranță.
Este o husă de transport simplă și practică, fabricată din
material EVA rezistent. Această husă protejează căștile împotriva
strivirii și șocurilor.
Depozitarea dublă a căștilor împreună cu cablul este susținută și de
o plasă elastică, datorită căreia căștile nu se
încurcă cu accesoriile pe care le puteți transporta în husă. Pentru
protecția căștilor dumneavoastră servește o căptușeală
moale, care previne zgârieturile și mișcările inutile.
Husa are închidere cu fermoar.
Caracteristici:
| Tipul de accesorii | |
| Pentru tipul de dispozitiv | Căști |
|---|---|
| Design, material și culoare | |
| Tipul de carcasă | Universală, Personalizată |
| Rezistent la apă, rezistent la praf | Nu |
| Atașament | fără atașare |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 75 mm |
| Dimensiune lățime | 75 mm |
| Dimensiune adâncime | 30 mm |
Bună ziua, dimensiunile interne ale carcasei 75×75×30 mm Salutări www.SUNNYSOFT.cz