| Scriere silențioasă fără cabluri |
| Mouse confortabil pentru mână |
| Pentru Android, Mac și Windows |
| Set elegant pentru munca de zi cu zi |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 9.04. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 9.04. ajunge la dvs. |
Set tastatură și mouse wireless
Set multimedia Acest set conține o tastatură și un mouse optic. O soluție ideală pentru utilizatorii mai puțin exigenți, birouri sau sisteme portabile. Ambele produse se mândresc cu o calitate ridicată, un design atractiv și un preț scăzut. Atât tastatura, cât și mouse-ul sunt foarte durabile și nu necesită întreținere specială.
Tastatură Tastatura wireless are un profil redus, tastele se apasă ușor și sunt silențioase. Construcția durabilă garantează confortul în timpul lucrului. Stratul de suprafață al tastelor protejează împotriva decolorării. Tastatura nu conține litere cu diacritice.
Mouse De asemenea, mouse-ul are un design elegant, care se
potrivește cu orice sistem informatic sau monitor. Mouse-ul este optic și are
un răspuns foarte bun la mișcare. Datorită formei ergonomice excelente, se
potrivește perfect în orice mână.
Dacă doriți să conectați adaptorul USB la telefoane mobile și
tablete, este necesar să utilizați un adaptor OTG
Adaptor OTG USB-C sau Adaptor OTG Micro-USB
Caracteristici:
Parametri:
| Tipul de accesorii | |
| Este universal. | Da |
|---|---|
| Tipul de dispozitiv | Tastatura |
| Sistem de operare | |
| Compatibilitate OS | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Alimentare și baterie | |
| Are baterie încorporată | Nu |
| Comunicare | |
| Bluetooth | Nu |
| PC gaming | nu |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 133 mm |
| Dimensiune lățime | 285 mm |
| Dimensiune adâncime | 18 mm |
tastatură compactă cu mouse design din plastic, toate pe deplin funcționale și la un preț scăzut, singurul lucru care poate fi o problemă pentru unii este faptul că tastatura este în limba engleză.
Bună ziua, ne bucurăm că sunteți mulțumit. Mulțumită feedback-ului dumneavoastră, am modificat și descrierea pentru a preciza că tastatura nu conține litere accentuate. Vă mulțumim și vă așteptăm cu nerăbdare data viitoare.
nu este in lacasul lui din mouse
comanda 3210560586
Monea Laurentiu