| Durată mai lungă pentru G733 |
| Fără efect de memorie |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Garanție de 12 luni pentru capacitate |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 9.04. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 9.04. ajunge la dvs. |
Baterie pentru căști, Logitech G733, capacitate 1500 mAh, Li-Pol, producător: Cameron Sino Technology
Aceasta este o baterie completă și de înaltă calitate care înlocuiește
bateria originală.
Puteți încărca bateria cu încărcătorul original sau compatibil conceput
pentru dispozitivul dvs.
Garanție extinsă împotriva pierderii de
capacitate de la 6 la 12 luni
Producătorul acestei baterii, Cameron Sino, garantează calitatea excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor o garanție de
12 luni împotriva pierderii capacității acestei baterii.
Caracteristici
Instrucţiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină .
Parametri
Compatibilitate
Logitech:
Bateria este echivalentă cu aceste baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Căști și handsfree |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 1500 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Pol |
| Tensiunea bateriei | 3,7 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 51 mm |
| Dimensiune lățime | 40 mm |
| Dimensiune adâncime | 6 mm |