| Durată lungă de viață de până la 1200 de cicluri |
| Fără efect de memorie la încărcare |
| Protecție împotriva supraîncărcării și inversării polarității |
| Garanție de capacitate pentru 12 luni pline |
| Pentru comandă |
|---|
| Vom furniza produsele pe baza comenzii. Veți fi informat cu privire la livrare după primirea comenzii sau ne puteți scrie. |
Baterie pentru iluminat, Streamlight Fire Vulcan LED, capacitate 3200 mAh, Lifepo4, producător: Cameron Sino Technology
Acesta este un înlocuitor complet, de înaltă calitate, pentru bateria
originală.
Puteți reîncărca bateria cu încărcătorul original sau compatibil proiectat
pentru dispozitivul dvs.
Garanție extinsă împotriva pierderii
capacității de la 6 la 12 luni
Producătorul acestei baterii, Cameron Sino, susține calitatea excelentă a produselor sale. Ca o dovadă a calității, acesta oferă consumatorilor
o garanție de 12 luni pentru pierderea capacității la această baterie.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Streamlight:
Bateria este echivalentă cu următoarele baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Alte dispozitive |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 3200 mAh |
| Tipul de baterie | LiFePO4 |
| Tensiunea bateriei | 6,4 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 69 mm |
| Dimensiune lățime | 53 mm |
| Dimensiune adâncime | 27 mm |