| Înlocuire fiabilă pentru defibrilator |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Fără efect de memorie |
| Garanție de 12 luni pentru capacitate |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 20.05. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 20.05. ajunge la dvs. |
Baterie pentru defibrilator, SaverOne Automatic, Semi Automatic, D P, capacitate 1400 mAh, Li-Mno2, producător: Cameron Sino Technology
Este un înlocuitor complet și de înaltă calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți încărca bateria cu încărcătorul original sau cu unul compatibil
destinat dispozitivului dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție pentru pierderea capacității acestei baterii de 12 luni.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Saverone:
Bateria este echivalentul acestor baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Echipamente medicale |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 1400 mAh |
| Tipul de baterie | Li-MnO2 |
| Tensiunea bateriei | 27 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 184 mm |
| Dimensiune lățime | 69 mm |
| Dimensiune adâncime | 27 mm |