| Autonomie mare 6500 mAh |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Fără efect de memorie |
| Garanție pentru capacitate 12 luni |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 16.04. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 16.04. ajunge la dvs. |
Baterie pentru sonerie video, Eufy Video Doorbell E340, capacitate 6500 mAh, Li-Ion, producător: Cameron Sino Technology
Acesta este un înlocuitor complet, de înaltă calitate, pentru bateria
originală.
Puteți reîncărca bateria cu încărcătorul original sau compatibil proiectat
pentru dispozitivul dvs.
Garanție extinsă împotriva pierderii
capacității de la 6 la 12 luni
Producătorul acestei baterii, Cameron Sino, susține calitatea excelentă a produselor sale. Ca o dovadă a calității, acesta oferă consumatorilor
o garanție de 12 luni pentru pierderea capacității la această baterie.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Eufy:
Bateria este echivalentă cu următoarele baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Sisteme de securitate |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 6500 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 3,7 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 77 mm |
| Dimensiune lățime | 40 mm |
| Dimensiune adâncime | 22 mm |