| Autonomie fiabilă pentru Pixel 4a |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Fără efect de memorie |
| Garanție de 12 luni pentru capacitate |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 20.05. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 20.05. ajunge la dvs. |
Baterie pentru telefoane, Google Pixel 4a, capacitate 3050 mAh, Li-Ion, producător Cameron Sino Technology
Aceasta este o înlocuire completă și de înaltă calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți încărca bateria cu un încărcător original sau compatibil conceput
pentru dispozitivul dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție de 12 luni pentru pierderea capacității acestei baterii.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Google:
Bateria este echivalentă cu următoarele baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Telefoane mobile și smartphone-uri |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 3050 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Pol |
| Tensiunea bateriei | 3,85 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 91 mm |
| Dimensiune lățime | 41 mm |
| Dimensiune adâncime | 5 mm |
| 9 | Cel mai bine vândut |
| 2 | Aparate de măsură |
| 6 | Suporturi |
| 1 | Încărcătorii |
| 7 | Cabluri Reductor |
| 3 | Ceasuri și brățări de fitness |