| Redă autonomia ceasului tău |
| Fără efect de memorie |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Garanție de 12 luni pentru capacitate |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 20.07. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 20.07. ajunge la dvs. |
Baterie pentru ceas Garmin Forerunner 45, capacitate 70 mAh, Li-Pol, producător Cameron Sino Technology
Acesta este un înlocuitor complet și de înaltă calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți încărca bateria cu un încărcător original sau compatibil conceput
pentru dispozitivul dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție pentru pierderea capacității acestei baterii timp de
12 luni.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Garmin:
Bateria este echivalentă cu aceste baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Ceasuri inteligente |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 70 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Pol |
| Tensiunea bateriei | 3,8 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 30 mm |
| Dimensiune lățime | 13 mm |
| Dimensiune adâncime | 3 mm |