| Durată mai lungă de aspirare |
| Înlocuitor de calitate Cameron Sino |
| Fără efect de memorie |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 7.04. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 7.04. ajunge la dvs. |
Baterie pentru aspirator robot Robzone Duoro ULTIMATE Profi, Roomy Supra Profi, capacitate 5200 mAh, Li-Ion, producător: Cameron Sino Technology
Acesta este un înlocuitor complet și de înaltă calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți încărca bateria cu un încărcător original sau compatibil conceput
pentru dispozitivul dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție de 12 luni pentru pierderea capacității acestei baterii.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Robzone:
Bateria este echivalentă cu următoarele baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Aspiratoare și aspiratoare robotizate |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 5200 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 14,4 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 133 mm |
| Dimensiune lățime | 42 mm |
| Dimensiune adâncime | 39 mm |
avem doar bateria în această versiune.