| Durată mai lungă pentru jocurile tale |
| Înlocuitor de calitate Cameron Sino |
| Fără efect de memorie |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 9.04. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 9.04. ajunge la dvs. |
Baterie pentru căști wireless HyperX Cloud Flight, Cloud Alpha și altele, capacitate 1500 mAh, Li-Pol, producător Cameron Sino Technology
Aceasta este o înlocuire completă și de înaltă calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți încărca acumulatorul cu un încărcător original sau compatibil
conceput pentru dispozitivul dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție de 12 luni pentru pierderea capacității acestei baterii.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Hyperx:
Bateria este echivalentă cu următoarele baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Căști și handsfree |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 1500 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Pol |
| Tensiunea bateriei | 3,7 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 52 mm |
| Dimensiune lățime | 40 mm |
| Dimensiune adâncime | 7 mm |