| Înlocuitor fiabil pentru bateria originală |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Fără efect de memorie |
| Garanție pentru capacitate de 12 luni |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 4.05. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 4.05. ajunge la dvs. |
Baterie pentru aparate de măsură semnal satelit Deviser S30, capacitate 1800 mAh, Li-Pol, producător: Cameron Sino Technology
Acesta este un înlocuitor complet și de înaltă calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Bateria poate fi încărcată cu încărcătorul original sau cu unul compatibil
conceput pentru dispozitivul dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție de 12 luni pentru pierderea capacității acestei baterii.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Deviser:
Bateria este echivalentul acestor baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Alte dispozitive |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 1800 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Pol |
| Tensiunea bateriei | 7,4 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 64 mm |
| Dimensiune lățime | 51 mm |
| Dimensiune adâncime | 9 mm |