| Înlocuire fiabilă fără compromisuri |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Fără efect de memorie |
| Garanție de 12 luni pentru capacitate |
| Pentru comandă |
|---|
| Vom furniza produsele pe baza comenzii. Veți fi informat cu privire la livrare după primirea comenzii sau ne puteți scrie. |
Baterie pentru tablete Microsoft Surface Pro 8, capacitate 4400 mAh, Li-Pol, producător: Cameron Sino Technology
Este un înlocuitor complet și de înaltă calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți încărca acumulatorul cu încărcătorul original sau cu unul
compatibil destinat dispozitivului dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție de 12 luni pentru pierderea capacității acestei baterii.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Microsoft:
Bateria este echivalentă cu următoarele baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Tablete |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 4400 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Pol |
| Tensiunea bateriei | 11,38 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 223 mm |
| Dimensiune lățime | 94 mm |
| Dimensiune adâncime | 5 mm |