| Durată mai lungă pentru o utilizare fără griji |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Fără efect de memorie la încărcare |
| Garanție de 12 luni pentru capacitate |
| Puncte Pick-up | 14,99 lei | 3.06. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 21,99 lei | 3.06. ajunge la dvs. |
Baterie pentru cititor de coduri Cipherlab Rs30/Rs31, capacitate 2500 mAh, Li-Ion, producător: Cameron Sino Technology
Aceasta este un înlocuitor complet și de înaltă calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți încărca bateria cu încărcătorul original sau cu unul compatibil
conceput pentru dispozitivul dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție pentru pierderea capacității acestei baterii de 12 luni.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Cipherlab:
Bateria este echivalentă cu următoarele baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Cititoare de coduri și aparate de etichetare |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 2500 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 3,7 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 79 mm |
| Dimensiune lățime | 55 mm |
| Dimensiune adâncime | 7 mm |