| Redă autonomia iPhone-ului 13 |
| Înlocuire de calitate cu garanție de 12 luni |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Fără efect de memorie a performanței |
| Puncte Pick-up | 14,99 lei | 3.06. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 21,99 lei | 3.06. ajunge la dvs. |
Baterie pentru telefon Apple iPhone 13, capacitate 3200 mAh, Li-Pol, producător: Cameron Sino Technology
Este un înlocuitor complet și de înaltă calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți încărca bateria cu încărcătorul original sau cu unul compatibil
conceput pentru dispozitivul dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție pentru pierderea capacității acestei baterii timp de
12 luni.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Apple:
Bateria este echivalentul următoarelor baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Telefoane mobile și smartphone-uri |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 3200 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Pol |
| Tensiunea bateriei | 3,9 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 89 mm |
| Dimensiune lățime | 45 mm |
| Dimensiune adâncime | 5 mm |