| Autonomie extinsă pentru tastare wireless |
| Înlocuitor de calitate cu garanție de 12 luni |
| Fără efect de memorie la încărcare |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 20.05. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 20.05. ajunge la dvs. |
Baterie pentru tastatură Logitech Mx Keys, capacitate 1500 mAh, Li-Pol, producător: Cameron Sino Technology
Aceasta este un înlocuitor complet și de înaltă calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți încărca bateria cu un încărcător original sau compatibil conceput
pentru dispozitivul dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție pentru pierderea capacității acestei baterii de 12 luni.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Logitech:
Bateria este echivalentă cu următoarele baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Tastaturi și mouse-uri |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 1500 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Pol |
| Tensiunea bateriei | 3,7 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 85 mm |
| Dimensiune lățime | 19 mm |
| Dimensiune adâncime | 7 mm |