| Înlocuitor fiabil pentru ThinkPad |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Fără efect de memorie |
| Garanție de capacitate 12 luni |
| Puncte Pick-up | 14,99 lei | 3.06. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 21,99 lei | 3.06. ajunge la dvs. |
Baterie pentru laptopuri Lenovo ThinkPad E570 / E575, capacitate 2050mAh, Li-Ion, producător: Cameron Sino Technology
Aceasta este un înlocuitor complet și de înaltă calitate pentru bateria
dvs. originală.
Puteți încărca bateria cu un încărcător original sau compatibil conceput
pentru dispozitivul dvs.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție pentru pierderea capacității acestei baterii de 12 luni.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Lenovo:
Bateria este echivalentă cu următoarele baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Laptopuri |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 2050 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 15,3 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 207 mm |
| Dimensiune lățime | 51 mm |
| Dimensiune adâncime | 15 mm |