| Înlocuitor fiabil pentru bateria originală |
| Durată de viață de până la 1200 de cicluri |
| Fără efect de memorie |
| Garanție pentru capacitate de 12 luni |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 9.04. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 9.04. ajunge la dvs. |
Baterie pentru navigație Tomtom Start 52, capacitate 1000 mAh, Li-Ion, producător: Cameron Sino Technology
Aceasta este o înlocuire completă și de înaltă calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți încărca bateria cu un încărcător original sau compatibil conceput
pentru dispozitivul dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție de 12 luni pentru pierderea capacității acestei baterii.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Tomtom:
Bateria este echivalentă cu următoarele baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | GPS și navigație |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 1000 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 3,7 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 43 mm |
| Dimensiune lățime | 36 mm |
| Dimensiune adâncime | 7 mm |
Preț bun.
Bună ziua,
Vă mulțumim din nou pentru achiziția dvs. de la Sunnysoft. Ne vom bucura dacă ne veți vizita data viitoare și dacă veți recomanda serviciile Sunnysoft prietenilor dumneavoastră.