| Durează mai mult datorită celor 6850mAh |
| Garanție pentru capacitate de 12 luni |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Fără efect de memorie |
Baterie pentru Dell Latitude E5250, 6850mAh, blister
Este un înlocuitor complet și de înaltă calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți încărca bateria cu încărcătorul original sau cu unul compatibil
conceput pentru dispozitivul dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție pentru pierderea capacității acestei baterii de 12 luni, spre
deosebire de producătorii de baterii originale precum Nokia, Samsung, Huawei
etc., care oferă o garanție pentru pierderea capacității de doar 6 luni
pentru bateriile lor.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Dell:
Bateria este echivalentă cu următoarele baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Laptopuri |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 6850 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Pol |
| Tensiunea bateriei | 7,4 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 233 mm |
| Dimensiune lățime | 104 mm |
| Dimensiune adâncime | 7 mm |