| Alimentare dublă fără griji |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Fără efect de memorie |
| 12 luni garanție pentru capacitate |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 9.04. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 9.04. ajunge la dvs. |
Acumulator reîncărcabil 14430, 700 mAh, blister
Aceasta este o înlocuire completă și de înaltă calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți încărca bateria cu un încărcător original sau compatibil destinat
dispozitivului dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție de 12 luni pentru pierderea capacității acestei baterii.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Alte dispozitive |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 700 mAh |
| Tipul de baterie | baterii pentru consumatori |
| Tensiunea bateriei | 3,7 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 43 mm |
| Dimensiune lățime | 14 mm |
| Dimensiune adâncime | 14 mm |
Bună ziua, bateriile sunt reîncărcabile, verificați ce amperi dă încărcătorul, dacă este necesar, reclamați bateriile. Salutări www.SUNNYSOFT.cz