| Garanție extinsă a capacității de la 6 la 12 luni |
| Producător de baterii de calitate Cameron Sino |
| 20,000+ baterii de la această marcă |
| Dezvoltare internă de baterii din 2000 |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 9.04. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 9.04. ajunge la dvs. |
Baterie pentru Huawei P8 lite, 2200 mAh, blister
Este un înlocuitor complet și de înaltă calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți încărca bateria cu încărcătorul original sau cu unul compatibil
destinat dispozitivului dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție de 12 luni pentru pierderea capacității acestei baterii.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Huawei:
Bateria este echivalentă cu următoarele baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Telefoane mobile și smartphone-uri |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 2200 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Pol |
| Tensiunea bateriei | 3,8 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 98 mm |
| Dimensiune lățime | 41 mm |
| Dimensiune adâncime | 4 mm |
| 14 | Cel mai bine vândut |
| 2 | Aparate de măsură |
| 12 | Suporturi |
| 1 | Cazuri |
| 7 | Încărcătorii |
| 4 | Cabluri Reductor |
| 1 | Carduri de memorie |
| 1 | Mâini libere |
| 3 | Ceasuri și brățări de fitness |
| 1 | Diagnosticare auto |