| Autonomie mai lungă pentru aspirare |
| Fără efect de memorie |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Garanție de 12 luni pentru capacitate |
| Pentru comandă |
|---|
| Vom furniza produsele pe baza comenzii. Veți fi informat cu privire la livrare după primirea comenzii sau ne puteți scrie. |
Baterie pentru aspirator, Bosch Move 20V, capacitate 3500 mAh, Li-Ion, producător: Cameron Sino Technology
Acesta este un înlocuitor complet și de înaltă calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți încărca bateria cu încărcătorul original sau cu unul compatibil
conceput pentru dispozitivul dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție pentru pierderea capacității acestei baterii de 12 luni.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Bosch:
Bateria este echivalentă cu următoarele baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Aspiratoare și aspiratoare robotizate |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 3500 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 94 mm |
| Dimensiune lățime | 80 mm |
| Dimensiune adâncime | 57 mm |