| Zbor fiabil fără efect de memorie |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare sigure |
| Protecție împotriva supraîncărcării și inversării polarității |
| Garanție de 12 luni pentru capacitate |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 20.05. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 20.05. ajunge la dvs. |
Baterie pentru dronă DJI Mavic Air, capacitate 2350 mAh, Li-Pol, producător Cameron Sino Technology
Acesta este un înlocuitor complet și de înaltă calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți încărca acumulatorul cu încărcătorul original sau compatibil
conceput pentru dispozitivul dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție pentru pierderea capacității acestei baterii de 12 luni.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Dji:
Bateria este echivalentul acestor baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Drone |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 2350 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Pol |
| Tensiunea bateriei | 11,6 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 87 mm |
| Dimensiune lățime | 52 mm |
| Dimensiune adâncime | 31 mm |
L-am încercat astăzi, 18 martie 2026. Funcționează bine, așa că voi mai comanda unul.
Bună ziua,
Vă mulțumim din nou pentru achiziția și feedback-ul dumneavoastră. Ne vom bucura dacă ne veți vizita data viitoare și dacă veți recomanda serviciile Sunnysoft prietenilor dumneavoastră.