| Redă performanța maximă a ceasului |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Fără efect de memorie |
| Garanție pentru capacitate de 12 luni |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 20.05. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 20.05. ajunge la dvs. |
Baterie de schimb pentru Garmin Vivoactive 3, capacitate 160mAh, Li-pol, producător: Cameron Sino Technology
Acesta este un înlocuitor complet și de înaltă calitate pentru bateria
dvs. originală.
Puteți încărca bateria cu încărcătorul original sau cu unul compatibil
conceput pentru dispozitivul dvs.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție de 12 luni pentru pierderea capacității acestei baterii.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Garmin:
Bateria este echivalentă cu aceste baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Ceasuri inteligente |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 160 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Pol |
| Tensiunea bateriei | 3,7 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 23 mm |
| Dimensiune lățime | 21 mm |
| Dimensiune adâncime | 5 mm |
Bateria din ceas funcționează, există instrucțiuni online despre cum să o înlocuiți, dar un expert este mai bine - găsiți unul.
pot folosi bateria pentru ceasul meu Garmin Vivoactive 4S?
Vă mulțumesc.
Bună ziua, nu, producătorul nu are deloc Vivoactive 4S în baza sa de date. Salutări www.SUNNYSOFT.cz