| Înlocuire completă fără compromisuri |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Fără efect de memorie, durează mai mult |
| Garanție de capacitate pentru 12 luni |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 20.05. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 20.05. ajunge la dvs. |
Acesta este un înlocuitor complet și de calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți încărca bateria cu încărcătorul original sau cu unul compatibil
destinat dispozitivului dumneavoastră.
Acesta este un înlocuitor complet și de calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți încărca bateria cu încărcătorul original sau cu unul compatibil
destinat dispozitivului dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție de 12 luni pentru pierderea capacității acestei baterii.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Alcatel:
Optus:
Orange:
Tcl:
Vodafone:
Bateria este echivalentă cu următoarele baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Telefoane mobile și smartphone-uri |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 2000 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Pol |
| Tensiunea bateriei | 3,7 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 71 mm |
| Dimensiune lățime | 51 mm |
| Dimensiune adâncime | 5 mm |
| 13 | Cel mai bine vândut |
| 2 | Aparate de măsură |
| 22 | Suporturi |
| 1 | Cazuri |
| 7 | Încărcătorii |
| 4 | Cabluri Reductor |
| 1 | Mâini libere |
| 3 | Ceasuri și brățări de fitness |
| 1 | Diagnosticare auto |
Producătorul nu îl menționează ca fiind compatibil cu telefonul dvs. Încercați să verificați codul de pe bateria în sine și comparați-l cu codurile bateriilor compatibile din descrierea produsului.
Cu respect
Lefner Ales
www.SUNNYSOFT.cz