| Protejează tableta împotriva șocurilor |
| Neopren rezistent pentru fiecare zi |
| Căptușeala de pluș curăță ecranul |
| Fixare sigură în colțuri |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 20.05. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 20.05. ajunge la dvs. |
Husă din neopren pentru laptopuri, fermoar bidirecțional, protejează împotriva șocurilor și a deteriorării mecanice
Husa FIXED Sleeve vă va proteja în mod fiabil tableta în deplasările zilnice la serviciu sau la școală. Este ideală ca protecție împotriva tuturor daunelor mecanice, șocurilor și zgârieturilor. Baza husei este formată din neopren rezistent, care suportă și o manipulare mai dură, oferind astfel suficientă siguranță împotriva influențelor externe. Închiderea husei este asigurată de un fermoar dublu de calitate, cu o margine de protecție pe partea interioară. Tableta introdusă în interiorul husei se fixează cu ajutorul buclelor de siguranță amplasate în fiecare colț, care prind în siguranță dispozitivul introdus. Căptușeala interioară moale, de tip „pluș“, oferă o protecție și mai mare împotriva șocurilor și, în același timp, curăță amprentele și alte pete de pe suprafața tabletei. Tableta dumneavoastră valoroasă va fi întotdeauna în siguranță în husa FIXED Sleeve și va arăta mereu ca nouă.
Caracteristici:
| Design, material și culoare | |
| Designul husei | Husă buzunar |
|---|---|
| Tipul de carcasă | Universală |
| Rezistent la apă, rezistent la praf | Nu |
| Material | neopren |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 260 mm |
| Dimensiune lățime | 190 mm |
| Dimensiune adâncime | 14 mm |