| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Fără efect de memorie |
| Protecție împotriva supraîncărcării și a polarității inverse |
| Garanție de 12 luni pentru capacitate |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 22.05. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 22.05. ajunge la dvs. |
Baterie pentru Asus B31N1902, capacitate 3550 mAh, Li-Pol, producător Cameron Sino
Acesta este un înlocuitor complet și de înaltă calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți reîncărca bateria cu un încărcător original sau compatibil conceput
pentru dispozitivul dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție de 12 luni pentru pierderea capacității acestei baterii.
Caracteristici
Instrucțiuni
Puteți găsi manualul de utilizare pe această pagină.
Parametri
Bateria este echivalentă cu următoarele baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Laptopuri |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 3550 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Pol |
| Tensiunea bateriei | 11,52 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 271 mm |
| Dimensiune lățime | 72 mm |
| Dimensiune adâncime | 6 mm |