| Redă căștilor performanța maximă |
| Înlocuitor de calitate Cameron Sino |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Garanție de capacitate de 12 luni |
| Puncte Pick-up | 14,99 lei | 4.06. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 21,99 lei | 4.06. ajunge la dvs. |
Baterie pentru căști, Jabra Evolve 2, Evolve2 65, capacitate 380 mAh, Li-Pol, producător: Cameron Sino Technology
Este un înlocuitor complet și de înaltă calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți încărca bateria cu un încărcător original sau compatibil conceput
pentru dispozitivul dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție de 12 luni pentru pierderea capacității acestei baterii.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Jabra:
Bateria este echivalentă cu următoarele baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Căști și handsfree |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 380 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Pol |
| Tensiunea bateriei | 3,7 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 35 mm |
| Dimensiune lățime | 15 mm |
| Dimensiune adâncime | 7 mm |