| Durată mai lungă pentru Lenovo |
| Calitate Cameron Sino verificată |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| 12 luni garanție pentru capacitate |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 26.05. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 26.05. ajunge la dvs. |
Baterie pentru telefoane, Lenovo A6 Note, capacitate 3900 mAh, Li-Pol, producător: Cameron Sino Technology
Este un înlocuitor complet și de calitate pentru bateria dumneavoastră
originală.
Puteți încărca bateria cu încărcătorul original sau cu unul compatibil
conceput pentru dispozitivul dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție pentru pierderea capacității acestei baterii de 12 luni.
Proprietăți
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Lenovo:
Bateria este echivalentă cu următoarele baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Telefoane mobile și smartphone-uri |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 3900 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Pol |
| Tensiunea bateriei | 3,85 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 80 mm |
| Dimensiune lățime | 61 mm |
| Dimensiune adâncime | 5 mm |
| 10 | Cel mai bine vândut |
| 2 | Aparate de măsură |
| 6 | Suporturi |
| 4 | Încărcătorii |
| 1 | Cabluri Reductor |
| 1 | Carduri de memorie |
| 2 | Ceasuri și brățări de fitness |