| Joc prelungit fără limitări |
| Înlocuire de calitate cu siguranță |
| Fără efect de memorie la încărcare |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Pentru comandă |
|---|
| Vom furniza produsele pe baza comenzii. Veți fi informat cu privire la livrare după primirea comenzii sau ne puteți scrie. |
Baterie pentru console de jocuri, Astro C40 Tr Wireless Controller, Gaming C40 Tr Wireless Control, capacitate 1000 mAh, Li-Ion, producător Cameron Sino Technology
Acesta este un înlocuitor complet și de înaltă calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți încărca bateria cu un încărcător original sau compatibil conceput
pentru dispozitivul dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție de 12 luni pentru pierderea capacității acestei baterii.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Astro:
Bateria este echivalentă cu următoarele baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Console de jocuri |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 1000 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Pol |
| Tensiunea bateriei | 3,7 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 48 mm |
| Dimensiune lățime | 32 mm |
| Dimensiune adâncime | 6 mm |