| Durată de viață mai lungă pentru jocurile tale |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Fără efect de memorie |
| 12 luni garanție pentru capacitate |
| Puncte Pick-up | 14,99 lei | 3.06. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 21,99 lei | 3.06. ajunge la dvs. |
Baterie pentru căști, Steelseries 61527, Arctis Nova Pro, capacitate 700 mAh, Li-Ion, producător Cameron Sino Technology
Aceasta este o înlocuire completă și de înaltă calitate a bateriei
dumneavoastră originale.
Puteți încărca bateria cu un încărcător original sau compatibil conceput
pentru dispozitivul dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție pentru pierderea capacității acestei baterii de 12 luni.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Steelseries:
Bateria este echivalentă cu următoarele baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Căști și handsfree |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 700 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 3,7 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 40 mm |
| Dimensiune lățime | 31 mm |
| Dimensiune adâncime | 6 mm |