| Înlocuitor fiabil pentru Spatha |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Fără efect de memorie |
| Garanție de 12 luni pentru capacitate |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 21.05. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 21.05. ajunge la dvs. |
Baterie pentru mouse wireless Asus ROG Spatha, capacitate 800 mAh, Li-Pol, producător: Cameron Sino Technology
Este un înlocuitor complet și de înaltă calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți încărca acumulatorul cu încărcătorul original sau cu unul
compatibil conceput pentru dispozitivul dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție de 12 luni pentru pierderea capacității acestei baterii.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Asus:
Bateria este echivalentul acestor baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Tastaturi și mouse-uri |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 800 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Pol |
| Tensiunea bateriei | 3,7 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 44 mm |
| Dimensiune lățime | 21 mm |
| Dimensiune adâncime | 11 mm |