| Redă iPhone-ului o autonomie fiabilă |
| Înlocuitor de calitate Cameron Sino |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Garanție de 12 luni pentru capacitate |
| Pentru comandă |
|---|
| Vom furniza produsele pe baza comenzii. Veți fi informat cu privire la livrare după primirea comenzii sau ne puteți scrie. |
Baterie pentru telefoane Apple iPhone SE 2 (tip A2312), capacitate 1850mAh, Li-Pol, producător: Cameron Sino Technology
Aceasta este o înlocuire completă și de înaltă calitate a bateriei
dumneavoastră originale.
Puteți încărca acumulatorul cu un încărcător original sau compatibil
destinat dispozitivului dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție pentru pierderea capacității acestei baterii de 12 luni.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Apple:
Bateria este echivalentă cu următoarele baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Telefoane mobile și smartphone-uri |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 1850 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Pol |
| Tensiunea bateriei | 3,82 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 94 mm |
| Dimensiune lățime | 39 mm |
| Dimensiune adâncime | 4 mm |
Cele mai bune baterii de schimb pentru telefoane
Vă mulțumim pentru recenzia și achiziția dvs. pozitivă! Ne bucurăm că sunteți mulțumit de bunuri. Așteptăm cu nerăbdare următoarele dvs. comenzi.