| Înlocuitor fiabil al bateriei originale |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Fără efect de memorie |
| Garanție de 12 luni pentru capacitate |
| Pentru comandă |
|---|
| Vom furniza produsele pe baza comenzii. Veți fi informat cu privire la livrare după primirea comenzii sau ne puteți scrie. |
Baterie pentru mouse Logitech Mx Vertical și altele, capacitate 180 mAh, Li-Pol, producător: Cameron Sino Technology
Atenție: Mouse-urile wireless MX Vertical sunt
fabricate cu diferite tipuri de conectori de baterie, de aceea
recomandăm verificarea tipului de conector înainte de a cumpăra bateria!
Bateria CS-LOM007SL cu celălalt conector poate fi comandată aici
Este un înlocuitor complet și de calitate pentru bateria dumneavoastră
originală.
Puteți încărca bateria cu încărcătorul original sau cu un încărcător
compatibil conceput pentru dispozitivul dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție de 12 luni pentru pierderea capacității acestei baterii.
Proprietăți
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Logitech:
Bateria este echivalentă cu următoarele baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Tastaturi și mouse-uri |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 180 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Pol |
| Tensiunea bateriei | 3,7 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 32 mm |
| Dimensiune lățime | 17 mm |
| Dimensiune adâncime | 5 mm |