| Autonomie fiabilă pentru măsurători |
| Înlocuitor de calitate, complet echivalent |
| Fără efect de memorie |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 22.05. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 22.05. ajunge la dvs. |
Baterie pentru aparatul de măsură Televes H30FLEX, capacitate 2600 mAh, Li-Ion, producător: Cameron Sino Technology
Este un înlocuitor complet și de înaltă calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți încărca bateria cu un încărcător original sau compatibil conceput
pentru dispozitivul dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție de 12 luni pentru pierderea capacității acestei baterii.
Caracteristici
Instrucțiuni
Puteți găsi manualul de utilizare pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Televes:
Bateria este echivalentă cu următoarele baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Alte dispozitive |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 2600 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 7,4 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 69 mm |
| Dimensiune lățime | 37 mm |
| Dimensiune adâncime | 19 mm |