| Durată lungă 7200mAh |
| Fără efect de memorie |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Garanție pentru capacitate 12 luni |
| Puncte Pick-up | 14,99 lei | 4.06. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 21,99 lei | 4.06. ajunge la dvs. |
Baterie pentru tabletă Microsoft Surface 3 10.8", capacitate 7200mAh, Li-Pol, producător: Cameron Sino Technology
Aceasta este o înlocuire completă și de înaltă calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți încărca bateria cu încărcătorul original sau cu unul compatibil
destinat dispozitivului dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție de 12 luni pentru pierderea capacității acestei baterii.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Microsoft:
Bateria este echivalentă cu următoarele baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Tablete |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 7200 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Pol |
| Tensiunea bateriei | 3,78 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 205 mm |
| Dimensiune lățime | 95 mm |
| Dimensiune adâncime | 3 mm |