| Autonomie fiabilă pentru fotografiere |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Fără efect de memorie |
| Garanție de 12 luni pentru capacitate |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 4.05. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 4.05. ajunge la dvs. |
Baterie de schimb pentru Olympus E-M1, Olympus E-M1 Mark Ii, Olympus Mark Ii Mirrorless, Li-Ion 7,40V, 1900 mAh, blister
Aceasta este o înlocuire completă și de înaltă calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți încărca bateria cu încărcătorul original sau cu unul compatibil
conceput pentru dispozitivul dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție de 12 luni pentru pierderea capacității acestei baterii.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Olympus:
Bateria este echivalentul următoarelor baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Camere și aparate de fotografiat |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 1900 mAh |
| Tipul de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 7,4 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 53 mm |
| Dimensiune lățime | 44 mm |
| Dimensiune adâncime | 20 mm |
Bună ziua,
Vă mulțumim din nou pentru achiziția dvs. de la Sunnysoft. Ne vom bucura dacă ne veți vizita data viitoare și dacă veți recomanda serviciile Sunnysoft prietenilor dumneavoastră.