| Durată mai lungă 3000 mAh |
| Până la 1200 de cicluri de încărcare |
| Fără efect de memorie |
| 12 luni garanție pentru capacitate |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 20.05. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 20.05. ajunge la dvs. |
Acumulator de schimb pentru Gardena 8804, Gardena 8820, Gardena Gartenschere, Gardena Rasenschere, blister
Aceasta este o înlocuire completă și de înaltă calitate pentru bateria
dumneavoastră originală.
Puteți încărca bateria cu încărcătorul original sau cu unul compatibil
conceput pentru dispozitivul dumneavoastră.
Garanție extinsă pentru pierderea capacității de la 6 la
12 luni
Producătorul acestei baterii, compania Cameron Sino, garantează calitatea
excelentă a produselor sale. Ca dovadă a calității, oferă consumatorilor
o garanție pentru pierderea capacității acestei baterii de 12 luni.
Caracteristici
Instrucțiuni
Manualul de utilizare poate fi găsit pe această pagină.
Parametri
Compatibilitate
Gardena:
Bateria este echivalentă cu aceste baterii originale
| Tipul de accesorii | |
| Este un accesoriu original de la producătorul dispozitivului | Nu |
|---|---|
| Baterie pentru | Mașini de tuns iarba și unelte de grădină |
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 3000 mAh |
| Tipul de baterie | Ni-MH |
| Tensiunea bateriei | 7,2 V |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 134 mm |
| Dimensiune lățime | 44 mm |
| Dimensiune adâncime | 22 mm |