| Putere de 750 lm fără compromisuri |
| Până la 13 ore fără priză |
| Șase moduri pentru orice situație |
| Magnetul și cârligul îți eliberează mâinile |
| Puncte Pick-up | 14,99 lei | 3.06. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 21,99 lei | 3.06. ajunge la dvs. |
Lanternă de lucru reîncărcabilă cu o rază de iluminare de până la 35 m, capacitatea bateriei 2.000 mAh, 6 moduri de iluminare, flux luminos 750 lm, greutate 118 g
Lanterna de lucru reîncărcabilă EMOS P4540 este dovada că și o lanternă ușoară (doar 118 g), stilată și compactă poate oferi o performanță demnă de un profesionist. Cu un flux luminos maxim de 750 lm și o rază de acțiune de până la 35 de metri, face față cu brio în atelier, garaj, grădină sau pe teren. Indiferent unde mergeți, rezistența la apă (IP44) și la șocuri vă oferă liniște chiar și în condiții nefavorabile.
Această lanternă LED este echipată cu diode COB și SMD și dispune de un total de șase moduri de iluminare – de la lumină albă strălucitoare până la semnalizarea roșie de avertizare. Datorită mai multor niveluri de intensitate (750, 300 și 150 lm), puteți alege exact ceea ce necesită situația respectivă. Lumina roșie este potrivită pentru activități nocturne fără a orbi – de exemplu la pescuit sau citirea unei hărți. Iar când aveți nevoie să o stingeți rapid, veți aprecia funcția de oprire rapidă.
Datorită bateriei Li-Ion integrate (2.000 mAh) și a cablului USB-A – USB-C inclus, puteți încărca lanterna comod de la laptop, powerbank sau priza din mașină. O încărcare completă durează doar 2,5 ore. Indicatorul LED vă informează clar despre starea încărcării, astfel încât veți avea energia mereu sub control.
Capul rotativ al lanternei cu o deschidere de aproape 360°, cârligul rabatabil și magnetul încorporat – acestea sunt cele trei trucuri magice care fac din această lanternă un instrument multifuncțional. Fixați-o pe capota mașinii, agățați-o deasupra mesei de lucru sau pur și simplu așezați-o așa cum aveți nevoie. Vă eliberează mâinile, iar dumneavoastră vă puteți concentra pe deplin pe muncă.
P4540 cântărește mai puțin decât un telefon mobil și totuși rezistă neașteptat de mult. Construcția sa din plastic supraviețuiește și unei manipulări mai dure și rezistă la praf, ploaie și căderi. În plus, nu vă va dezamăgi nici cu autonomia – în funcție de mod, luminează până la 13 ore. Pur și simplu partenerul ideal pentru cei care știu că lumina este esențială.
| Tipul de accesorii | |
| Tip | Mașină- motocicletă, Lumini de lucru |
|---|---|
| Alimentare și baterie | |
| Încărcare | Da |
| Capacitate baterie | 2000 mAh |
| Program de funcționare | 13 ore |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Comunicare | |
| Tipul de conector | USB-C |
| Design, material și culoare | |
| Aplicații mobile | Nu |
| Grad de protectie | 44 IP |
| Lumină ulterioară maximă | 35 m |
| Flux luminos maxim | 750 lm |
| Rezistență crescută | Da |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 285 mm |
| Dimensiune lățime | 35 mm |
| Dimensiune adâncime | 28 mm |
| Greutate | 118 g |
| Altele | |
| Numărul de moduri de iluminare | 6 |
| Funcţie | Suport magnetic, Lumină difuză |