| Sunet puternic de 20W pentru călătorii |
| Bluetooth 5.3 și o rază de 10 m |
| Efectele LED animă orice petrecere |
| MicroSD și FM pentru libertate |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 20.05. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 25,99 lei | 20.05. ajunge la dvs. |
Boxă Bluetooth, sunet 2× 10 W, pentru utilizare în exterior, portabilă, 2 ore de redare, radio FM integrat, suport microSD, culoare neagră
T&G 665 este o boxă Bluetooth portabilă care oferă un sunet
excelent într-un design elegant și durabil. Construcția și
caracteristicile boxei o fac ideală pentru întâlnirile în aer liber cu
prietenii. Este un partener excelent pentru piscină și lac, dar cu siguranță
o veți aprecia și la un picnic în grădină sau în călătorii. Desigur,
își va face treaba bine și în interior. Este echipată cu o buclă
pentru mână sau pentru prinderea de rucsac.
T&G 665 este o boxă premium concepută pentru a oferi iubitorilor de
muzică o experiență sonoră unică. Această boxă oferă
utilizatorilor săi flexibilitate datorită designului compact
și a diferitelor opțiuni de conectare. Datorită interfeței
Bluetooth cu o rază de acțiune de până la 10 m,
o puteți conecta, de exemplu, la un smartphone. Boxa cu un interval de
răspuns în frecvență de 120 Hz – 18 kHz
îmbogățește experiența de ascultare și evidențiază fiecare
detaliu al muzicii redate.
Dispozitivul este echipat cu o pereche de difuzoare cu o putere de 10 W,
în jurul fiecăruia fiind un contur luminos LED care își
schimbă culorile și reacționează la muzica redată. Astfel, completează
perfect orice petrecere și îi conferă atmosfera potrivită. Puteți alege
între patru moduri. Bateria încorporată rezistă la
o singură încărcare aproximativ 2 ore. Pe lateral găsiți
porturi USB Type-A, USB-C, Jack 3,5 mm și un slot pentru card
microSD. Toate acestea sunt ascunse sub un capac din silicon.
Caracteristici:
Parametri tehnici:
| Memorie | |
| Slot pentru card de memorie | Da |
|---|---|
| Alimentare și baterie | |
| Putere | 20 W |
| Timp de redare | 2 ore |
| Tipul de difuzor | Wireless |
| Comunicare | |
| Tipul de conector | USB-C, Wireless, USB 2.0, Audio 3.5mm |
| Wi-fi | Nu |
| Suport pentru asistent vocal | Nu |
| Are tuner FM | Da |
| Versiune Bluetooth | 4.2 |
| Interval | 10 m |
| Design, material și culoare | |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni și greutate | |
| Greutate | 835 g |
| Dimensiune | Medie |