| Briză silențioasă de până la 12 metri |
| Control inteligent prin telefon și voce |
| Două înălțimi pentru orice spațiu |
| Funcționare economică și design elegant |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 7.05. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 19,99 lei | 7.05. ajunge la dvs. |
Ventilator stand cu control inteligent, rază de acțiune până la 12 m, nivel de zgomot min. 30,8 dB, putere 45 W, debit de aer 54,71 m³/h, greutate 3,5 kg
Uitați de camerele înfundate și de fluturarea neputincioasă a unei bucăți de hârtie. Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite oferă o briză răcoritoare exact așa cum aveți nevoie – puternică, blândă și perfect lină. Cu comandă inteligentă, gama largă de pivotare și design elegant , acesta vă va răci locuința fără să fie nevoie să ridicați un deget. Însoțitorul ideal pentru zilele fierbinți, care vă oferă confort maxim și funcționare economică într-o haină modernă.
Caracteristici principale
Briză puternică și lină pentru confort maxim
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite utilizează un design cu 7 lame pentru a crea un flux de aer stabil și uniform care vă răcește până la 12 metri. Motorul puternic de 45 Wasigură un flux de aer de54,71 m³/h, în timp cenivelul minim de zgomot de 30,8 dB**(A) permite o utilizare silențioasă și neperturbată, indiferent dacă lucrați, dormiți sau vă relaxați.
Control inteligent și mod de repaus
Cu ventilatorul Xiaomi nu obțineți doar răcorire, ci și confort la cel mai înalt nivel. Cu conectivitate la Mi Home / Xiaomi Home , îl puteți controla de oriunde – chiar și cu vocea. ModulSleep Mode ajustează automat debitul la scăderea temperaturii corpului în timpul nopții, astfel încât să dormiți bine și să vă treziți fără răceală.

Poziționare flexibilă și gamă largă de setări
Fie că doriți să vă ventilați biroul la serviciu sau să răciți întreaga sufragerie în timpul unei reuniuni de familie, Mi Smart Standing Fan 2 Lite este pregătit. Datorită două înălțimi (642 mm și 1000 mm) și 90° pivotare cu până la 36° înclinare , veți găsi întotdeauna setarea ideală pentru o ușurare maximă.
Ventilație mai inteligentă cu Mi IoT
Combinați ventilatorul cu un senzor smart de temperatură și umiditate (Mi Temperature and Humidity Monitor – vândut separat) pentru a crea un climat cu adevărat inteligent în casa dvs. Ventilatorul însuși reglează viteza de curgere în funcție de condițiile actuale și vă veți bucura de o răcoare plăcută fără să trebuiască să faceți nimic.
Întreținere fără griji și design elegant
Practic și frumos în același timp. Ventilatorul Xiaomi are un corp alb elegant care se potrivește perfect în interioarele moderneși cântărește doar3,5 kg, ceea ce îl face ușor de luat oriunde. Curățarea este floare la ureche – capacele pot fi pur și simplu îndepărtate și spălate. blocarea copiilor și **memoria ultimelor setări sunt dovada că Xiaomi se gândește la fiecare detaliu.
Parametrii tehnici
| Tipul de accesorii | |
| Tip | De sine stătător |
|---|---|
| Alimentare și baterie | |
| Sursa de alimentare | rețea 230 V |
| Consumul de energie | 45 W |
| Comunicare | |
| Comunicare wireless | Bluetooth |
| Design, material și culoare | |
| Aplicații mobile | Da |
| Culoare | alb |
| Debit de aer (max.) | 54 m/s |
| Nivel de zgomot (max.) | 58 dB |
| Numărul de viteze | 3 |
| Oscilaţie | Da |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 1000 mm |
| Dimensiune lățime | 343 mm |
| Dimensiune adâncime | 330 mm |
| Greutate | 3 g |
| Altele | |
| Performanţă | 45 W |