| Desenare direct pe ecran |
| 8192 niveluri de presiune ale pen-ului |
| Ecran antireflex cu culori fidele |
| 16 scurtături pentru o creație mai rapidă |
| Livrare la adresă | Gratuit | 28.05. ajunge la dvs. |
Tabletă grafică display IPS 21,5", 1920×1080, suprafață activă a afișajului 476×268 mm, rezoluție de digitalizare 5080 lpi, gamă de culori Adobe RGB 91 %.
Tableta grafică XPPen Artist 22E Pro este un instrument excelent pentru desen digital, schițare, pictură, proiectare și editare, care pot fi acum realizate direct pe suprafața monitorului. Extindeți-vă creativitatea și lucrați natural și intuitiv. Acest instrument răspunde nevoilor tuturor tipurilor de artiști digitali, la orice nivel de competență. Tableta grafică pentru desen oferă 8192 de niveluri de sensibilitate la presiunea instantanee a stiloului, în timp ce stiloul reîncărcabil P02S oferă un control revoluționar și o fluiditate a mișcării, extinzându-vă astfel posibilitățile creative. Viteza maximă de transfer a datelor a crescut la 266 RPS, astfel încât liniile să curgă mai fin și să fie mai ușor de desenat, lucrând mai rapid și mai eficient. Artist 22E Pro suportă afișaje 4K în modul de extindere pe un ecran secundar. Datorită acestui fapt, vă puteți bucura de fiecare detaliu clar. Stratul antireflex special conceput reduce reflexiile cu 56%. Ecranul dumneavoastră va continua să arate clar și frumos, chiar și atunci când afară este lumină puternică.
Suportul robust, reglabil și proiectat ergonomic previne tremurul și alunecarea, oferind o experiență de desen confortabilă. Poate fi, de asemenea, atașat la un suport Vesa de 75×75 mm. Cele 16 taste rapide oferă 16 funcții diferite pentru un confort și o eficiență și mai mari, în timp ce driverul software vă permite să personalizați tastele rapide pentru multe programe diferite. În plus, tableta este potrivită atât pentru stângaci, cât și pentru dreptaci. Suportă sistemele de operare Windows 7/8/10 și Mac OS X 10.10 sau versiuni ulterioare și este compatibilă cu software-ul popular de artă digitală, cum ar fi Adobe Photoshop, Corel Painter, Clip Studio, SAI, Zbrush, Medibang, Toonboom Harmony. Calea dumneavoastră către creație se deschide larg. O tabletă grafică ca aceasta vă oferă mai multă libertate, care vă inspiră să creați opere de artă remarcabile.
Notă: Presiunea excesivă a stiloului poate cauza adâncituri sau alte deteriorări ale suprafeței tactile.
Vlastnosti:
| Tabletă grafică | |
| Tehnologie | Inducție electromagnetică |
|---|---|
| Lățimea zonei active | 477 mm |
| Înălțimea zonei active | 268 mm |
| Niveluri de presiune | 8192 |
| Rezoluția stratului de detectare | 5080 |
| Viteza de reacție prin cablu | 266 rps |
| Precizie | 0,5 mm |
| Stilou | stilou pasiv fără acumulator |
| Conexiune wireless | Nu |
| Interfață | USB-C |
| Sistem de operare | |
| Compatibilitate OS | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Ecran | |
| Diagonala ecranului | 21,5 " |
| Rezoluția ecranului | 1920x1080 Full HD |
| Tehnologia ecranului | IPS |
| Raport de contrast | 1000:1 |
| Unghiul de vizualizare | 178 ° |
| Gama de culori Adobe RGB | 90 % |
| Gama de culori NTSC | 82 % |
| Gama de culori sRGB | 122 % |
| Ecran | Da |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 326 mm |
| Dimensiune lățime | 567 mm |
| Dimensiune adâncime | 30 mm |