| Tabletă ușoară pentru călătorii |
| Trăsături naturale fără încărcare |
| Înclinarea stiloului pentru detalii |
| Conectare ușoară chiar și la Android |
| Puncte Pick-up | 14,99 lei | 1.06. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 21,99 lei | 1.06. ajunge la dvs. |
Tabletă grafică de bază, dimensiuni 210,5×159,8×12,9 mm, stylus P01 fără baterie, suportă înclinarea stiloului la 60°, rezoluție 5080LPI, USB-C
Descoperiți adevăratul potențial creativ cu tableta grafică accesibilă Deco Fun S. Tableta se mândrește în principal cu performanța sa incredibilă și dimensiunea compactă, ceea ce o face partenerul ideal nu doar pentru muncă, ci și pentru jocuri video, cum ar fi OSU!.
Eficientă și productivă la locul de muncă
Tableta poate fi utilizată în timpul întâlnirilor de lucru online. Ajută la
eficientizarea și accelerarea muncii. Cu ajutorul tabletei puteți
scrie sau schița, adăuga grafice sau comentarii.
Este o modalitate modernă și eficientă de a vă prezenta rapid propunerile
și ideile colegilor, superiorilor sau clienților. În plus, tableta este
potrivită pentru semnarea digitală rapidă a contractelor și
documentelor.
Portabilă și elegantă
Experimentați designul ușor și elegant al tabletei Deco Fun S. Cu
o grosime de numai 12,9 mm, tableta este
partenerul ideal de călătorie, pe care o puteți introduce ușor în geantă.
Pachetul include stylusul fără baterie P01. La desen și
scriere, veți aprecia cu siguranță și posibilitatea de înclinare a pen-ului la 60°. Datorită celor 8192 de niveluri de
presiune, stylusul poate crea opere exact conform imaginației
dumneavoastră. Cu stylusul veți putea desena linii mai naturale și
mai fine.

Plug and play
Deco Fun S este concepută pentru o conectare ușoară plug-and-play.
Conectați-o și sunteți gata să vă începeți călătoria creativă. Pentru
setări avansate, cum ar fi presiunea pen-ului, descărcați driverul și
efectuați o instalare simplă în 3 pași.

Compatibilitate extinsă
Tableta este compatibilă cu laptopuri și computere cu sistemul de operare
Windows 7 (sau mai nou, suport WIN 11), Mac OS
X 10.10 (sau mai nou, suport macOS Monterey), Chrome OS 88 (sau
mai nou, s-ar putea să nu funcționeze corect cu unele Chromebook-uri
pliabile/detașabile), Linux.
Spre deosebire de unele modele anterioare, suportă și conexiunea cu
dispozitive Android 6.0 și versiuni superioare. Pentru
conectarea tabletei, telefonul sau tableta trebuie însă să suporte
USB OTG.
Suportă majoritatea software-urilor pentru lucru digital, învățământ la
distanță, desen și animație, inclusiv Microsoft Office, Zoom, Skype,
Adobe, Photoshop, SAI și altele.

Software pentru utilizatorii XP-PEN
Pentru utilizatorii tabletelor grafice XP-PEN, producătorul a pregătit
posibilitatea de a descărca programe pentru lucru, dar și pentru distracție.
Mai multe informații și condiții pot fi găsite pe site-ul
producătorului

Caracteristici:
Parametri tehnici:
Tocmai ați achiziționat o nouă tabletă grafică XPPEN? Nu uitați să descărcați pe computerul dumneavoastră driverele corecte.
| Tabletă grafică | |
| Tehnologie | Inducție electromagnetică |
|---|---|
| Lățimea zonei active | 160 mm |
| Înălțimea zonei active | 101 mm |
| Niveluri de presiune | 8192 |
| Rezoluția stratului de detectare | 5080 |
| Viteza de reacție prin cablu | 220 rps |
| Numărul de butoane reglabile | 0 |
| Stilou | stilou pasiv fără acumulator |
| Conexiune wireless | Nu |
| Interfață | USB-C |
| Sistem de operare | |
| Compatibilitate OS | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Ecran | |
| Ecran | Nu |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 159,8 mm |
| Dimensiune lățime | 210,5 mm |
| Dimensiune adâncime | 12,9 mm |