| Suprafață mare pentru detalii |
| Înclinare naturală pentru umbrire ușoară |
| Stilou pasiv fără încărcare |
| Margini iluminate pentru creație nocturnă |
Tabletă grafică, suprafață activă 254×159mm, stilou pasiv, margini iluminate
Descoperiți adevăratul potențial creativ cu noua tabletă grafică Deco 01. Tableta dispune de diverse funcții pe care le puteți seta singuri pentru a îmbunătăți confortul, dar și eficiența în timpul lucrului. Vă sunt puse la dispoziție, de exemplu, butoane programabile și un stylus pasiv.
Spațiu pentru creativitate
Echipată cu o suprafață activă de 26×16 cm, tableta oferă suficient
spațiu chiar și pentru cele mai detaliate tușe. Astfel, lucrările
dumneavoastră vor arăta și mai impresionante ca niciodată.
Suport pentru înclinare naturală
Tableta oferă funcția de înclinare până la 60 de grade și reacționează
rapid la mișcarea mâinii dumneavoastră. Acum nu mai trebuie să ajustați
constant direcția pensulei în program. Adăugați umbriri desenului
dumneavoastră prin simpla înclinare a stiloului.
Versatilitate și compatibilitate
Tableta este compatibilă cu sistemele Windows® 7/8/10, Mac OS X® 10.10 și
versiuni ulterioare și funcționează cu majoritatea software-urilor creative
principale, inclusiv programele Photoshop®, SAI®, Painter®, Illustrator®,
Clip Studio®, GIMP®, Medibang®, Krita®, Fire Alpaca®, Blender® 3D și
altele.
Practică
Deco 01 dispune de opt butoane rotunde care se adaptează ușor degetelor
dumneavoastră. Le puteți utiliza, de exemplu, pentru a seta diverse
scurtături de tastatură sau comenzi, facilitându-vă astfel munca.
În orice condiții
Pentru cei cărora le place să lucreze noaptea târziu, tableta dispune și de
colțuri iluminate la marginile suprafeței active. Nivelul de luminozitate
poate fi setat și adaptat exact preferințelor dumneavoastră.
Astfel, puteți lucra confortabil chiar și în întuneric total.
Caracteristici:
Parametri:
| Tabletă grafică | |
| Tehnologie | Inducție electromagnetică |
|---|---|
| Lățimea zonei active | 254 mm |
| Înălțimea zonei active | 159 mm |
| Niveluri de presiune | 8192 |
| Rezoluția stratului de detectare | 5080 |
| Viteza de reacție prin cablu | 200 rps |
| Precizie | 0,25 mm |
| Numărul de butoane reglabile | 8 |
| Stilou | stilou pasiv fără acumulator |
| Conexiune wireless | Nu |
| Interfață | USB |
| Sistem de operare | |
| Compatibilitate OS | Microsoft Windows, macOS |
| Ecran | |
| Ecran | Nu |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 356 mm |
| Dimensiune lățime | 224 mm |
| Greutate | 630 g |
Bună ziua, nu, nu este, vezi: Conținutul pachetului Tabletă grafică P05 Pix pasiv USB flash drive suport pentru pixuri 8x peniță de rezervă penseta cablu USB Cu respect Vojacek Vaclav www.SUNNYSOFT.cz