| Telefonul mereu la îndemână |
| Magneți puternici pentru o fixare sigură |
| Fixare ușoară în grila de ventilație |
| Reglarea unghiului după preferințele tale |
| Puncte Pick-up | 14,99 lei | 3.06. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 21,99 lei | 3.06. ajunge la dvs. |
MagicMount este un sistem de montare magnetic pentru fixarea
confortabilă a smartphone-urilor și a altor dispozitive mobile.
MagicMount este un sistem de montare magnetic pentru fixarea
confortabilă a smartphone-urilor și a altor dispozitive mobile.
Acest model este potrivit pentru grila de ventilație a mașinii
dumneavoastră.
Este suficient să apropiați dispozitivul de suprafața magnetică, iar aceasta
va atrage imediat și sigur telefonul sau tableta.
Designul elegant cu magneți de înaltă performanță vă va menține dispozitivul acolo unde îl folosiți cel mai mult. Suportul este potrivit pentru locuri precum mașina, casa sau biroul și permite plasarea dispozitivului în orice unghi pentru o utilizare confortabilă.
Autocolantele magnetice pot afecta funcția de încărcare wireless, de aceea nu recomandăm utilizarea lor cu telefoane care au această funcție integrată

Autocolant magnetic MagicPlate™
Suport MagicMount™:
Principalele avantaje:
Compatibil cu următoarele dispozitive:
*a nu se utiliza cu playerul iPod Classic. Câmpul magnetic puternic produs de magneții de neodim va cauza deteriorarea hard disk-ului dispozitivului iPod Classic

Suporturile MagicMount™ sunt sigure pentru toate telefoanele și
tabletele.
Câmpul magnetic puternic produs de magneții de neodim este
100% inofensiv pentru dispozitivul dumneavoastră.
| Atașament | |
| Locul de fixare | în grila de ventilație |
|---|---|
| Tipul de suport | Universal |
| Este magnetic | Da |
| Pentru ProClip | Nu |
| Alimentare și baterie | |
| Dispozitivul este reîncărcat prin intermediul suportului | fără reîncărcare |
| Design, material și culoare | |
| Rezistent la apă, rezistent la praf | Nu |
| Pentru mijloace de transport | cu mașina |
| Dimensiuni și greutate | |
| Înălțimea minimă a dispozitivului | 20 mm |
| Înălțimea maximă a dispozitivului | 170 mm |
| Lățimea minimă a dispozitivului | 20 mm |
| Lățimea maximă a dispozitivului | 10 mm |
| Adâncimea minimă a dispozitivului | 1 mm |
| Adâncimea maximă a dispozitivului | 20 mm |
| Altele | |
| Suport pentru | telefon și tabletă |