| Imagine Full HD în mișcare |
| Google TV și Netflix imediat |
| Sunet Harman Kardon fără distorsiuni |
| Focalizare și corecție automată |
| Puncte Pick-up | 12,99 lei | 30.04. ajunge la dvs. |
| Livrare la adresă | 25,99 lei | 30.04. ajunge la dvs. |
Proiector LED, Full HD (1920×1080), difuzoare Harman/Kardon 2×5W, 700 ISO lm, corecție keystone automată ±40° pe ambele axe, baterie 17100 mAh, Google TV, Netflix.
AMBALAJ DETERIORAT
Produsul este nou, însă are ambalajul deteriorat. Cu toate acestea, produsul
este sigilat, în starea originală și se livrează în pachet complet, cu
o garanție de 24 de luni.
XGIMI Halo+ depășește limitele proiectoarelor portabile. Datorită celor mai avansate tehnologii și caracteristicilor de neegalat, este alegerea clară printre proiectoarele portabile și poate fi partenerul tău ideal de călătorie. Proiectorul ultraportabil se remarcă prin construcția de top, bateria încorporată de 59Wh cu o autonomie de 2 ore și designul minimalist, totul fiind optimizat pentru experiența ta vizuală și sonoră maximă. Rezoluția uimitoare a imaginii este echilibrată de difuzoarele duble de 5W Harman Kardon, care redau un sunet Hi-Fi clar, fără distorsiuni și cu o tonalitate optimă a basului. Însuflețește fiecare seară cu karaoke sau ascultând muzica preferată de pe telefonul mobil, pe care îl poți conecta cu ușurință la proiector și la difuzoarele sale puternice prin conexiune Bluetooth.
Un alt avantaj dintre numeroasele beneficii ale proiectorului XGIMI Halo+ este corecția optimă a imaginii cu focalizare automată. Proiectorul ajustează singur imaginea proiectată pentru a se potrivi cu dimensiunea ecranului tău și, datorită detectării inteligente a spațiului de proiecție, poate alinia impecabil imaginea proiectată dintr-un unghi vertical sau orizontal de până la +/-45°. Halo+ redimensionează automat proiecția pentru a evita obstacolele și, de asemenea, focalizează automat imaginea până când aceasta devine clară ca cristalul. Tehnologia adaptivă de vârf Intelligent Screen Adaption (ISA) simplifică utilizarea și realizează toate setările de proiecție în locul tău. Viteza excelentă a procesorului, împreună cu inteligența artificială îmbunătățită, oferă o adaptare și o corecție foarte rapidă a imaginii în funcție de suprafața pe care proiectezi.
Funcția 3D a proiectorului asigură percepția precisă a profunzimii și fuziunea ulterioară a imaginii datorită tehnologiei DLP, utilizată în majoritatea cinematografelor din întreaga lume. Cu Halo+, poți seta cu ușurință proiecția unei imagini cu o diagonală de până la 200 inchi (500 cm) și, în plus, te poți bucura de conținut 3D oriunde și oricând. Toate aplicațiile tale preferate și alte conținuturi sunt literalmente la îndemâna ta. Cu acest proiector vei descoperi o nouă lume a divertismentului. Datorită sistemului de operare Google TV și suportului pentru Google Play, proiectorul oferă acces facil la peste 5000 de aplicații descărcabile, cum ar fi Netflix, HBO Max și Prime Video. Acest conținut bogat îți stă la dispoziție oriunde, fie că urmărești cel mai nou serial acasă sau ești cu cortul în natură. Cu Chromecast integrat, poți transmite wireless aplicații, jocuri și multe altele direct pe proiectorul Halo+ de pe dispozitivele tale mobile cu sistem de operare Android sau Apple iOS.
Controlul vocal este cireașa de pe tort. Întotdeauna ușor de utilizat, Google Assistant integrat în telecomandă îți permite să deschizi instantaneu aplicații, să cauți videoclipuri și multe altele doar cu ajutorul comenzilor vocale. Mai mult, performanța proiectorului îți va tăia răsuflarea. Tehnologia integrată MEMC de 60 Hz (motion compensation technology) utilizează un algoritm specializat pentru a îmbunătăți claritatea imaginii și timpul de răspuns în timpul redării conținutului. Chiar și în momentele dinamice ale evenimentelor sportive, imaginea ta va fi continuu clară și luminoasă. Te vei bucura de culori vii și realiste. Funcția HDR10+, oferită de asemenea de proiector, este sursa unei profunzimi fenomenale a culorilor și a unui contrast bine echilibrat, cadru cu cadru. Bucură-te de culori deschise și închise realiste și savurează o seară romantică de film, de exemplu, pe plajă.
Entuziaștii tehnici vor adora claritatea vizuală fără egal datorită motorului de imagine avansat X-VUE 2.0. Acesta afișează imaginea foarte clar și cu un accent puternic pus pe o gamă largă de culori cu efecte vizuale ultra-luminoase, care te vor absorbi în timp ce vizionezi conținutul TV preferat în aer liber. XGIMI Halo+ a fost dezvoltat pentru jocuri video. Modul „Game Mode Boost” îmbină rezoluția de top a imaginii cu sunetul, având o rată de reîmprospătare ridicată a cadrelor și o latență scăzută de 26,5 ms, datorită căreia susține pe deplin chiar și cele mai solicitante jocuri video. Cu porturi integrate pentru HDMI 2.0, USB 2.0 și căști, Halo+ este pregătit pentru aproape orice. Dar asta nu este tot. Merită menționată și atenția pentru ecologie și sănătatea ta. Prin reducerea emisiilor de lumină albastră, proiectorul Halo+ minimizează oboseala ochilor. În același timp, consumă semnificativ mai puțină energie electrică decât proiectoarele concurente, datorită becului LED ultra-economic, care are o durată de viață de până la 10 ani.
Caracteristici:
| Sistem de operare | |
| Proiector OS | Android TV 11 |
|---|---|
| Memorie | |
| Memorie internă | 16 GB |
| Memorie de operare | 2 GB |
| Atașament | |
| Opțiuni de amplasare | Pe tavan, Pe masă, Pe pământ |
| Alimentare și baterie | |
| Conectivitatea proiectorului | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, 3.5 mm audio jack |
| Consum maxim | 90 W |
| Design, material și culoare | |
| Funcțiile proiectorului | Chromecast |
| Tehnologia de proiecție | DLP |
| Keystone corecție verticală | 40 ° |
| Corecție Keystone orizontală | 40 ° |
| Luminozitate (lumeni ANSI) | 700 lm |
| Focalizare automată | Da |
| Raportul formatului | 16:9 |
| Diagonala maximă a imaginii | 500 cm |
| Rezoluția maximă acceptată | 1920px |
| Rezoluție nativă | 1920x1080 |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 114 mm |
| Dimensiune lățime | 145 mm |
| Dimensiune adâncime | 172 mm |
| Greutate | 1600 g |
| Sunet | 30 dB |
| Altele | |
| Difuzoare | 2x5W |