| Răcorire silențioasă chiar și pentru somn |
| Opt trepte de viteză exact pe gustul tău |
| Oscilație largă pentru întreaga cameră |
| Motor DC economic ce economisește energie |
| Livrare la adresă | 53,99 lei | 30.04. ajunge la dvs. |
Ventilator cu coloană, înălțime 92 cm, funcționare ultra-silențioasă 25 dB, 8 viteze, 4 moduri de răcire, oscilație 90°, cronometru 8h, telecomandă, motor DC eficient
Răsfățați-vă cu confortul premium și răcorirea silențioasă pe care casa dvs. le merită. Dreo Nomad TF414 este alegerea ideală pentru oricine caută performanță de top fără compromisuri.
| Tipul de accesorii | |
| Tip | Coloane |
|---|---|
| Alimentare și baterie | |
| Sursa de alimentare | rețea 230 V |
| Consumul de energie | 30 W |
| Design, material și culoare | |
| Aplicații mobile | Nu |
| Culoare | negru |
| Nivel de zgomot (max.) | 25 dB |
| Numărul de viteze | 8 |
| Oscilaţie | Da |
| Dimensiuni și greutate | |
| Dimensiune înălțime | 956 mm |
| Dimensiune lățime | 210 mm |
| Dimensiune adâncime | 195 mm |
| Greutate | 4500 g |
| Altele | |
| Funcţie | ventilator fără pale |